Goobay 65260 Cable | HDMI to HDMI | 1 m
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 165 mm |
| Gross height (mm) | 35 mm |
| Gross weight | 0.181 kg |
| Gross width (mm) | 165 mm |
| Kaabli pikkus | 1 m |
| Net weight | 0.177 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 907 pc(s) |
| PET | 4 g |
| Producer | Goobay |
| Producer product family | 65260 Cable |
| Tare weight (kg) | 0.004 kg |
| Tüüp | HDMI to HDMI |
| Volume (m3) | 0.000952875 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




